BOZÜYÜK AGREGA ÜRETİM TESİSİ

Bozüyük, İçköy Mevkii’nde bulunan tesisimiz, kapasiteleri 500 ton/saat ve 200 ton/saat olan birer adet sabit ve seyyar darbeli kırıcılı konkasörle 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bunların yansıra 1 adet Dik Milli tesisi, 1 adet de Mekanik Plent üretim tesisi şantiye sahasında faaliyet göstermektedir.

  • Üretim tesisimiz 2018 yılı başında üretime sokulan Çimsa Çukurhisar Beyaz Çimento Üretim Tesisinin tüm beyaz agrega tedariğini üstlenmektedir.
  • 2017 yılından itibaren tesisimiz bölgedeki Çimsa Hazır Beton AŞ.’nin hızlı tren proje tesislerinin ve Çukurhisar Hazır Beton Tesisi’nin (2014 yılından itibaren) tüm agrega teminini üstlenmektedir.

Bu tesisimiz bölgede bulunan yüksek hızlı tren projesi için 600.000m3 taş dolgu yapımı, serme ve sıkıştırma işini de gerçekleştirmiştir. Ayrıca yine yüksek hızlı tren projesi için plent-mix tesisinden 150000 ton çimentolu karışım üretip nakliyesini yapmıştır. Bunlarla birlikte kendi ve diğer hazır beton tesislerine, yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren sürekli üretim tesislerine, yol yapım işlerine, agrega üretimi ve nakliyesi yapmaktadır.

tt2