MEDYA

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

HABERLER

Hasan Sümer İnşaat ekibi 5 Haziran’da Bilkent Rollhouse’ta gerçekleşen Şirketler Yarışıyor bovling turnuvasında 3.lük ödülünü aldı. Herkesin bol bol stres attığı etkinlik, aynı zamanda rekabet dolu anlar yaşattı.    

Mayıs 2014 itibariyle, Temelli bölgesindeki artan talebe hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla kurulmuştur. Saatlik kapasitesi 60m3 olan mobil santralle hizmet verir.

Bilecik Agrega Üretim Tesisi

Tesisimiz 2012 yılında Bilecik, Esentepe Mevkiinde kurulmuştur. 1 adet darbeli kırıcılı konkasör ile saatlik kapasitesi 400 tondur. Bölgedeki hazır beton tesislerimize ve diğer tesislere agrega temini yaptığı gibi, karayolları ve köy hizmetlerine de agrega üretimi ve nakliyesi yapmaktadır.

Hasan Sümer İnşaat, agrega üretimi sektörüne yaptığı en büyük yatırımla 2013 senesinde Hisarlıkaya Mevkii’ne tesisini kurmuştur. Etrafı kendi tapulu arazileriyle çevrili olan bu tesis, batı Ankara bölgesinde bulunup Ankara ili merkezine en yakın konumda olan agrega üretim tesisidir.Tesisimiz 2 adet,…

“Ciner Holding şirketlerinden biri olan Park Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, (BOSB) Bilecik-Bozüyük Organize Sanayi bölgesinde temelleri 2012 yılında atılan ve 3 etapdan oluşacak cam ambalaj üretim tesisi inşaatı yapımına hızla devam edilmektedir. 1. etap 110.000m3 tasarlanmış ve özel tip…